To je hlavnou zložkou

Lôžko. To je hlavnou zložkou. Bolo to od nej vo väčšej miere závislá na možnosť dobre spať. Veľkosť lôžka by malo byť v súlade s veľkosťou miestnosti. Rám postele je nielen základom pre matrac, ale aj prvok dekorácie. Veľká pozornosť je venovaná vzhľadu hlavy. Táto stileobrazuyuschey časť. Že to bude vybraný nábytok všetko ostatné, ak je táto voľba nie zastavil na už zložené spanie súpravy. Nákup dvojposteľ, musí venovať pozornosť nielen svojím vzhľadom, ale aj na kvalitu materiálov, z ktorých je vyrobený. Na to závisí životnosť výrobku.
V posteli interiéri spálni existuje niekoľko absolútne potrebné veci.
dityachi-mebli
Nočné stolíky. Môžu byť oddelené prvky, alebo môže byť súčasťou lôžka. Prítomnosť v týchto krabíc a zásuviek, udrží ju ako potrebné a dôležité veci a rôznych príjemných vecí.

Hrudník. Tento kus nábytku bola vždy symbolom klasických spální. Jeho útroby držal bielizeň. V nie príliš veľkých bytových i nebytových priestorov, to nahradilo skrinku.
Komora. Kus nábytku, ktorý nespravuje žiadny spálni. Umožňuje veci, ktoré majú byť rozptýlené v okolí a opatrne odstrániť ležať na ich regáloch. A pretože rozmery skrine nie je horší ako box, to samozrejme má veľký vplyv na vzhľad spálne.

Toaletný stolík a podnožka. Oni kupovať a inštalovať Ak je priestor dovolí. Pre ženy je dôležité a potrebné mať k dispozícii miesto na osviežiť.

Obvykle drive select kuchyni – to je po rekonštrukcii. Ale v ideálnom prípade je potrebné zvoliť kuchyňu skôr, ako začnete vykonávať opravy v kuchyni. Prečo? Existuje niekoľko dôvodov. Po prvé, výber tapiet a dlaždice obvykle širší ako sortiment kuchynských zostáv. Je to oveľa jednoduchšie zdvihnúť tapetu v tóne k už zakúpeného nábytku než naopak. Po druhé, umiestnenie elektrických zásuviek, extra svetla, “zástera” dlaždíc, atď. určiť oveľa jednoduchšie, keď viete, kde to bude stáť nábytok.