Súťaž: tipujte Ligu majstrov a hrajte o 60 tisíc korún!

Liga majstrov je tu a na bonus na Euro opäť nebude chýbať tipovaciu súťaž o zaujímavé výhry. Zapojte sa a hrajte o podiel z 60 tisíc korún od stávkovej kancelárie Fortuna!

Princíp súťaže je jednoduchý. Tipnite si poradie základných skupín Ligy majstrov, tipujte presné výsledky zápasov, nazbierajte čo najviac bodov a získajte podiel na třicetitisícové výhre počas základných skupín. Súťaž je rozdelená na niekoľko kôl a ceny rozdávame v každom z nich, šancu na výhru tak majú aj tí, kto sa zapojí neskôr. Ďalších 30.000 Kč potom bude medzi súťažiaci rozdelené na jar budúceho roka, kedy Liga majstrov dospeje do svojej vyraďovacej fázy.

K zapojeniu sa do súťaže stačí splniť dve jednoduché podmienky. Prvá je registrácia na EuroFotbal.cz, druhú potom registrácia u Fortuny.V oboch prípadoch samozrejme zdarma. Ak vám nestačí samotná účasť, ale chcete tiež mať šancu na niektorú z cien, musíte splniť ešte tretiu podmienku – uzavrieť počas kola, v ktorom máte nárok na výhru, aspoň jednu ľubovoľnú stávku u Fortuny. Presné podmienky nájdete v pravidlách súťaže.

Máte splnené aspoň prvé dve podmienky? Potom vám nič nebráni začať. Pred začiatkom turnaja nezabudnite vyplniť svoje tipy na konečné poradie základných skupín, za správne umiestnené tímy alebo uhádnuté postupujúcou dostanete bonusové body. Poradie všetkých skupín je potreba natipovať do utorka 13.9. do 20:45, teda do začiatku prvých zápasov Ligy majstrov.

Potom sa môžete pustiť do tipovanie samotných zápasov.Tipujú sa presné výsledky, za každý tip môžete dostať až päť bodov, podľa toho, ako veľmi sa líši od skutočného výsledku. Tipy je samozrejme možné meniť, vždy až do začiatku zápasu.

Na stránkach súťaže nájdete všetko potrebné. Samotné tipovanie, celkové poradie aj poradie jednotlivých kolies, u každého súťažiaceho všetky jeho uzavreté tipy, prehľad cien alebo úplné pravidlá, ktorá si pred zapojením do súťaže pozorne prečítajte. Ak si chcete svoje umenie porovnávať s kolegami alebo kamarátmi, môžete si ich pridať do svojho poradia, kde potom nájdete prehľadnú tabuľku.

Veríme, že vás naša súťaž zaujala a budete sa jej baviť po celú dobu trvania Ligy majstrov . Prajeme veľa šťastia!